Užívateľ: neprihlásený

 
Úvod      •      O Nás      •      Ako nakupovať      •      Obchodné podmienky      •      Kontakty      •      Prihlásenie      •       Registrácia      •       Referencie
facebook

 
Aktuálne ponúkame: 99 produktov

RSS akcí  RSS akcií
RSS novinek  RSS noviniek
Sitemap XML  Sitemap XML
Mapa obchodu  Mapa obchodu

Kto sme


Sme výhradným dovozcom nemeckého krmiva pre psov a mačky německej značky MERA PETFOOD FAMILY do Českej a Slovenskej republiky. Oficiálnym partnerom nemeckého výrobcu MERA-Tiernahrung GmbH sme od roku 2004.
Firma MERA je nemecká rodinná firma so 70 ročnou históriu výroby krmiva pre domácich miláčikov. To sú skúsenosti a znalosti troch generácií s dobrými životnými podmienkami našich rodinných zvierat. Experti na výživu v MERA si stoja za transparentnými, poctivými a správnymi receptúrami všetkých našich produktov.
MERA vyrába krmivo so 100% potravinovým štandardom. Je držiteľom certifikátov kvality IFS a BRC.
MERA vyrába krmivo výhradne vo svojej domácej základni v Nemecku a disponuje jedným z najmodernejších zariadení na výrobu krmív pre zvieratá v Európe. Vysoko kvalitné suroviny pochádzajú predovšetkým z regionálnych zdrojov (Nemecko).
MERA vyrába každý rok viac ako 60 tisíc ton prémiových krmív pre psov a mačky. Na európskom trhu pamlskov pre psov patrí medzi 3 TOP výrobcov.
Krmivo MERA sa vyváža do viac ako 40 krajín Európy, Afriky, Ázie, Severnej a Južnej Ameriky.

Ing. Renáta Galová - Môj život so psami

Volám sa Renáta Galová. Zvieratá a hlavne psy som milovala a vyrastala s nimi od svojich ranných detských rokov. V dvanástich rokoch som sa stala členkou kynologického klubu v Trenčíne, kde som sa začala venovať výcviku svojej prvej fenky nemeckého ovčiaka menom Carin Dlhé Hony. Obdobie svojho dospievania považujem za šťastné práve kli Carin. Jazdili sme spolu veľa po pretekoch a dosiahli mnoho pekných úspechov. V šestnástich rokoch som sa vďaka skvelej Carin stala Majsterkou Slovenska vo výcviku psov v kategórií mládeže. Niekedy v tej dobe som začala snívať o svojej budúcej veľkej chovnej stanici psov. Môj sen se stal čoskoro skutočnosťou a ja som potom ďaľších takmer dvadsať rokov svojho života zasvätila chovu nemeckých ovčiakov a trochu i čiváv. Odchovala som niekoľko desiatok vrhov nemeckých ovčiakov a osem vrhov čiváv, jazdila so psami po výstavách a hlavne venovala im všetok svoj voľný čas a energiu. Dnes sa už chovom nezaoberám, ale viem ako dôležité je kŕmiť kvalitným krmivom. Doporučujem všetkým značku Mera. Je to osvedčená istota.

 

 

 

Jiří Zavadilík - Môj život so psami

Dovoľte, aby som sa vám bližšie predstavil. Už od detstva inklinujem k prírode a hlavne k živočíšnej říši. Osud ma priviedol v mojich štrnástich rokoch k plemenu nemecký ovčiak, ktoré mi natoľko učarovalo, že som mu beznádejne podľahol a môj život je s ním intenzívne prepojený až dodnes. Môj prvý vrh sa datuje do roku 1989. Od tej doby som vo svojej chovnej stanici "AVAX" a neskôr  "AVAX HOF" odchoval množstvo vrhov a šteňiatok, ktoré sa stali novými členmi rodín a niektoré i veľmi úspešnými na výstavách po celom svete. Behom týchto rokov som pôsobil i ako okresný, krajský i ústredný poradca chovu a dvadsať rokov som medzinárodný rozhodca pre exteriér. Pri svojich častých cestách na výstavy do zahraničia alebo pri krytiach u špičkových chovateľov v Nemecku som často videl, že ich úspešní jedinci sú kŕmení krmivom Mera. Práve toto poznanie o zdravom odchove, reprodukcií a úspešnej výstavnej kariére ma presvedčilo, aby som tiež vyskúšal túto značku. Teraz je to už takmer 15 rokov, čo s ním kŕmim všetky moje zvieratá. Práve preto vám možem doporučiť, aby ste sa aj vy stali členmi veľkej rodiny priaznivcov krmiva Mera.  


 

  
© 2020 Krmivo-Meradog.sk, všetky práva vyhradené
realizácia: w-software.com